Tygodnik – dołącz do elity!

Każdy chcący zdobyć doświadczenie dziennikarskie, chcący poznawać nowych ludzi, każdy kochający media – zapraszamy do teamu Tygodnika. Czytają nas już tysiące Polaków, zwiększamy stale nakład i zasięg, brakuje rąk do pracy.

 

 

 Więcej informacji:  Najnowsze newsy

Tygodnik to gazeta tworzona przez pasjonatów. Daleko nam jeszcze do profesjonalizmu czołowych tytułów, daleko do bezbłędnych i obiektywnych treści, daleko do chwytliwej i porywającej szaty graficznej. Ale jesteśmy blisko Was, naszych czytelników, jesteśmy z Wami.

Wydawany niemal od roku Tygodnik coraz bardziej wtapia się w życie Polonii hrabstwa Bedfordshire. Jest coraz bardziej znany, coraz częściej czytany, można go znaleźć w zwiększającej się ilości miejsc. Pomimo braku jakichkolwiek przychodów gazeta nadal jest wydawana, ba, sukcesywnie zwiększany jest jej nakład, a co najważniejsze odgrywa coraz większą rolę na mapie kulturowej Wielkiej Brytanii. Obecnie czasopismo ukazuje się także w Luton i Dunstable, obejmuje więc swoim zasięgiem pełne hrabstwo.

Tygodnik jest grupą pasjonatów, ludzi zaangażowanych społecznie, chcących polepszać standardy życia Polakom zamieszkującym Zjednoczone Królestwo. Tłumaczymy lokalną prasę brytyjską, donosimy o wydarzeniach związanych z naszą społecznością, informujemy na bieżąco o imprezach i akcjach organizowanych przez ośrodki polonijne. Prężnie działa także nasz portal oraz profil facebook'owy. Cieszy nas fakt pozytywnego odbioru gazety, cieszy także reakcja na zamieszczane na łamach Tygodnika ogłoszenia.

Aby jednak wydawnictwo nadal mogło funkcjonować i się rozwijać potrzebujemy także Ciebie. Jeśli chciałbyś poprowadzić rubrykę w gazecie, chcesz zamieścić ważną informację, chcesz zaznaczyć swoją obecność w Wielkiej Brytanii – dołącz do zespołu. Potrzebni są nam graficy, korektorzy, dystrybutorzy, marketingowcy, redaktorzy i ludzie z niebanalnymi pomysłami. Gazeta nie jest produktem komercyjnym, jej zadaniem jest służyć naszej społeczności, nie podlegamy więc jakimkolwiek naciskom i zależnościom biznesowym. Praca w gazecie nie ma bezpośrednich efektów ekonomicznych. Jeśli jednak w zamian np. za kolportaż zgodzisz się na umieszczenie własnej reklamy – witaj w drużynie. Pisanie tekstów rozwinie Twoje zdolności lingwistyczne, poszerzy wiedzę, a w przyszłości może zaowocować intratnym kontraktem dziennikarskim. Taka praca nie tylko daje mnóstwo przyjemności, satysfakcji i możliwość samorozwoju, dzięki nam poznasz ciekawych ludzi, będziesz bezpośrednim świadkiem wielu wydarzeń, staniesz się rozpoznawalny.

Tygodnik jest ciekawym produktem, dzięki Tobie może być jeszcze ciekawszym. Na terenie Wielkiej Brytanii wszystko staje się prostsze, a dzięki koneksjom i znajomościom z nieszablonowymi osobami zyskujesz perspektywy otwierające świat na nowe wyzwania i możliwości. Dołącz do nas; niczym wszak nie ryzykujesz!

 

26-08-2015 schwalk

 
Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.
Reklama QP
Zareklamuj się u nas!
Teksty na zamówienie
Buddyjski symbol szczęścia