Tygodnik – dołącz do elity!

Każdy chcący zdobyć doświadczenie dziennikarskie, chcący poznawać nowych ludzi, każdy kochający media – zapraszamy do teamu Tygodnika. Czytają nas już tysiące Polaków, zwiększamy stale nakład i zasięg, brakuje rąk do pracy.

 

Polish Design Fair – Spring Edition 2015

Polish Design Fair to impreza, której celem jest promocja i popularyzacja polskiego designu wśród różnorodnej publiczności na Wyspach. To projekt łączący część targową z warsztatami i prezentacjami dotyczącymi szeroko pojętego designu.Na targach będzie można nie tylko kupić i sprzedać rzeczy wykonane przez polonijnych projektantów, ale też zobaczyć wystawy poświęcone polskim dokonaniom w dziedzinie designu i wziąć udział w ciekawych warsztatach. Nie zapomnimy też o dzieciach! A wszystko to w nastroju zbliżającej się wiosny i Wielkanocy.

Art & Craft - Pop-up cards

Art & Craft - Pop-up cards

Polish123create I The Hub zaprasza dzieci w wieku 7 - 15 lat na warsztaty w okresie ferii zimowych.
Poniedziałek 16 luty 2015 od 11:00 do 14:00.
Środa 18 luty 2015 od 13:00 do 15:00.

Koszt udziału w zajęciach 10 funtów za osobę.

Ilość miejsc ograniczona,  więc dokonaj rezerwacji juz teraz.

Zapasy i informacje:
Tel. 07594831625
123 Midland Road, Bedford MK40 1DE.

Oświadczenie redakcji Tygodnika

Redakcja Tygodnika Bedfordshire oraz Radia Bedford łączy się w bólu z rodzinami ofiar zamachu na pracowników gazety "Charlie Hebdo" we Francji. Oświadczamy też, że solidaryzujemy się z mediami, które nie pozwolą się zastraszyć tak zwierzęcymi zachowaniami islamskich radykalistów. Wolność słowa i wyrażania własnych poglądów jest osiągnięciem cywilizacyjnym, o które ludzkość walczy od tysięcy już lat. Świadczy o rozwiniętych potrzebach samostanowienia, wybierania spośród wielu możliwych opcji oraz krytyki tego, co złe. Mamy także nadzieję, że niezwykle liczne społeczeństwo religii Islamu zamieszkujące Bedfordshire będzie w aktywny sposób walczyć wewnątrz własnych struktur o wykluczenie podobnych zachowań i publiczne i jawne piętnowanie ich. Jako wolni ludzie nie pozwolimy się zastraszyć, nie damy rzucić na kolana tylko dlatego, że ktoś wyznaje inne prawdy religijne! Apelujemy więc do wszystkich o zaprzestanie aktów przemocy, które nie licują absolutnie z człowieczeństwem, a są jedynie dowodem całkowitego zezwierzęcenia...

Business Centre Club

W samym Bedford mieszka już około 8 tysięcy Polaków. Gdy przeniesiemy to na grunt Polski powstanie z tej ludności całkiem niemałe miasteczko gminne. W takiej miejscowości tworzy się zwykle także cała infrastruktura gospodarcza. Powstają sklepy, zakłady usługowe, zakłady przemysłowe, tworzy się życie gospodarcze. Dlaczego więc w Bedford jest inaczej?

Ogłoszenie

"Queens Park Neighborhood Children Centrum" prowadzi szereg kursów i szkoleń, które jest skierowany do osób z małymi dziećmi.

Reklama QP
Zareklamuj się u nas!
Teksty na zamówienie
Buddyjski symbol szczęścia