Mikołajki QPCO

Stowarzyszenie Queens Park Community Orchard zaprasza wszystkich na Mikołajki, które odbędą się na parkingu obok Tesco Express na Queens Parku. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 14:00 8-go grudnia.

PROJEKT WSPARCIA ZAWODOWEGO DLA OSÓB NIEZATRUDNIONYCH

Ośrodek Integracji Polsko Brytyjskiej korzystając z pomocy Bedford Borough  & Central Bedfordshire Council oraz środków z Funduszu Socjalnego Uni Europejskiej realizuje kolejny projekt przeznaczony dla ludności napływowej, która potrzebuje pomocy w znalezieniu zatrudnienia w Wielkiej Brytanii.

Dokumentalna seria na Channel 4

Nowa produkcja telewizyjna wykonana przez Channel 4 zabiera widza na komisariat Policji. Na posterunku w Luton dokumentaliści dostali pozwolenie na nagrywanie przesłuchania podejrzanego o morderstwo. Jak twierdzą media jest to najwierniejsze odzwierciedlenie pracy stróży prawa, jakie do tej pory powstało.

Niedzielna wizyta w Milenie

Bedford to taka mała Polska. Już kilka tysięcy nadwiślańskich dusz na stałe zadomowiło się w tym brytyjskim miasteczku. Mamy tu kilka polskich sklepów spożywczych, są polscy rzemieślnicy z niemal każdej branży, są nawet dwie Szkoły Sobotnie. Ale polska restauracja jest tylko jedna.

Reklama QP
Zareklamuj się u nas!
Teksty na zamówienie
Buddyjski symbol szczęścia