Business Centre Club

W samym Bedford mieszka już około 8 tysięcy Polaków. Gdy przeniesiemy to na grunt Polski powstanie z tej ludności całkiem niemałe miasteczko gminne. W takiej miejscowości tworzy się zwykle także cała infrastruktura gospodarcza. Powstają sklepy, zakłady usługowe, zakłady przemysłowe, tworzy się życie gospodarcze. Dlaczego więc w Bedford jest inaczej?

Toastmasters

Istnieje potoczne przekonanie, że człowiek głupim się rodzi i głupim umiera. Dwa i pół tysiąca lat temu Sokrates, jeden z największych myślicieli ludzkości, ikona filozofii i mądrości, twierdził, że wiedza i poznanie daje jedynie wgląd we własną niewiedzę. 'Wiem, że nic nie wiem' grzmiało z kart platońskich dialogów. Czy więc warto się doskonalić, mitrężnie zdobywać wiedzę i pozyskiwać umiejętności, które nie mają pragmatycznego wyjaśnienia?  

Transmisja LIVE z Klubu Polskiego

Nie tak dawno pisaliśmy o imprezach organizowanych przez Klub Polski. Podaliśmy także wstępne info o tym, że trwają rozmowy o przywróceniu transmisji radiowych z karaoke prowadzonego przez Andrzeja Gajosza. Niniejszym anonsujemy więc, że rozmowy przyniosły efekt. Od piątku, 9-go stycznia 2015 roku każdy słuchacz Radia Bedford będzie mógł na żywo przekonać się o talentach wokalnych klubowiczów.

Loch Ness

Wśród angielskich podań i legend opowiadających o przygodach Robina Hooda, perypetiach króla Artura i Merlina, wśród hipotez próbujących rozwikłać zagadkę Stonehenge oraz kręgów zbożowych, wśród tych wszystkich atrakcji jest jeszcze jedna, dziwna, niewiarygodna, pełna mistyfikacji, a jednak przyciągająca turystów z całego świata. Mowa tu o Nessie, potworze ze szkockiego jeziora Loch Ness.

Stonehenge

Jest kilka symboli charakterystycznych dla Wielkiej Brytanii. Mamy tutaj królową Elżbietę II wraz z jej całym dworem, mamy Big Bena, London Eye, katedrę westmisterską, czy związane z legendą o Robinie Hoodzie lasy Sherwood. Są to miejsca tłumnie odwiedzane przez turystów z całego świata. Jest jednak pewno miejsce, które bije owe atrakcje o głowę. Nie wyjaśnionego pochodzenia megalitem sprzed tysięcy lat zachwycają się niezmiennie rzesze odwiedzających.  

Repertuar Cineworld

Głupi, Głupszy 2 – od lat 15 bezwzględnie, 2D

Hobbit, Bitwa pięciu armii – 12 lat, poniżej w obecności dorosłego, 2D, 3D

Noc w Muzeum, Sekret Grobowca – Bez ograniczeń wiekowych, 2D

Miś Paddington – Bez ograniczeń wiekowych, 2D

Narodzenie 3, Koleś, Gdzie jest mój osiołek – Bez ograniczeń wiekowych, 2D

Pingwiny z Madagaskaru – Bez ograniczeń wiekowych, 2D

Dzwoneczek i bestia z Nibylandii – Bez ograniczeń wiekowych, 2D

Dorwać mikołaja – Bez ograniczeń wiekowych, 2D

Elf – Bez ograniczeń wiekowych, 2D (tylko 24-go grudnia)

Reklama QP
Zareklamuj się u nas!
Teksty na zamówienie
Buddyjski symbol szczęścia