Reklama w portalu Radia Bedford

Portal Radio Bedford jest prowadzony hobbystycznie. Służy głównie kształceniu warsztatu redaktorskiego. Powstaje jednak kawał dobrej roboty, informującej lokalną polską społeczność o wydarzeniach w regionie. Jeśli dzieje sie coś ciekawego, zostaje to przetłumaczone z angielskiego, bądź na podstwie oryginalnego doniesienia prasowego tworzony jest własny artykuł.

 

Tygodnik – dołącz do elity!

Każdy chcący zdobyć doświadczenie dziennikarskie, chcący poznawać nowych ludzi, każdy kochający media – zapraszamy do teamu Tygodnika. Czytają nas już tysiące Polaków, zwiększamy stale nakład i zasięg, brakuje rąk do pracy.

 

Klub oratorski zawita do Bedford

Toastmasters to organizacja zrzeszająca setki tysięcy ludzi pragnących nauczyć się przemawiania publicznego. Siatka oddziałów Toastmasters oplata szczelnie cały glob. W każdym większym polskim mieście działają krasomówcy tego klubu, jednak po polsku w Wielkiej Brytanii wygłaszają mowy jedynie członkowie Polish Your Polish.

 

Strajk 20 sierpnia

Mieszkam w UK już ponad 6 lat. Żyje mi się tu dobrze; pracuję, zarabiam, spełniam się zawodowo. Nie mam też większych problemów z autochtonami. Raczej mnie szanują.

 

Reklama w Tygodniku

 

Poniżej możesz dokonać ekspresowej płatności za pojedynczą emisję reklamy. Zastrzegamy sobie prawo do odwołania publikacji i zwrotu pieniędzy, jeśli reklama jest niezgodna z prawodawstwem brytyjskim, narusza czyjąś prywatność lub dobry smak.

 

Obecny nakład Tygodnika Bedfordshire wynosi 1500 sztuk. Dystrybucja obejmuje Central Bedfordshire (zgodnie z zasięgiem Bedfordshire on Sunday). Planowana jest eksansja do Luton i podniesienie nakładu do 5 tysięcy egzemplarzy.

 

W przypadku emisji ciągłej lub wielokrotnej udzielimy rabatu.

Negocjacje upustu pod numerem 01234 308913. Oferty specjalne prosimy kierować na adres redakcji.

Referendum w sprawie Policji

 

Niewielu wie, że wraz z niezwykle istotnymi wyborami władz samorządu lokalnego w dniu 7 maja 2015 roku przeprowadzone zostanie referendum dotyczące zmian w Policji hrabstwa Bedfordshire. Głosujący odpowiedzą na wezwanie Funkcjonariuszy o utworzenie dodatkowych 100 etatów. Niestety będzie się to wiązać z niewielką podwyżką Council Tax.

 

Reklama QP
Zareklamuj się u nas!
Teksty na zamówienie
Buddyjski symbol szczęścia