Reklama w portalu Radia Bedford

Portal Radio Bedford jest prowadzony hobbystycznie. Służy głównie kształceniu warsztatu redaktorskiego. Powstaje jednak kawał dobrej roboty, informującej lokalną polską społeczność o wydarzeniach w regionie. Jeśli dzieje sie coś ciekawego, zostaje to przetłumaczone z angielskiego, bądź na podstwie oryginalnego doniesienia prasowego tworzony jest własny artykuł.

 

 

 Więcej informacji:  Najnowsze newsy

Portal duży nie jest, nie jest też najpiekniejszy. Posiada jednak formułe, dzieki której społeczność czytelników jest mocno związana z zasigiem portalu. Ponad 80% z nich zamieszkuje tereny Bedfordshire. Jest także aktywna grupa z terenów Northampton i Milton Keynes. Dzieki temu współczynnik klikalności w post na tablicy facebookowej niekiedy przekracza 50%. Generuje to ruch na poziomie minimum 50-100 tysięcy(*) wejść na strone miesicznie. Czy warto wiec taką możliwość reklamy pominąć?

 

Inną zachetą niech bedzie wiadomość, że 100% zysków z serwisu przeznaczone jest na działalność charytatywną. A ściślej na dofinansowanie terapii osób uzależnionych od narkotyków i alkoholu w buddyjskim zakonie Thamkrabok, w którym jestem mnichem. 

 

Uważasz, że cena reklamy jest zbyt wysoka? Skontaktuj sie ze mną! Pieniądze nie są dla mnie istotne. Chetnie pomoge w promocji Twojego biznesu. 

 

 

Wybierz rodzaj reklamy (**)

(*) - obecnie taki ruch jest generowany tygodniowo 

(**) - wielkość banera jest szacunkowa. W technologii responsywnej rozdzielczość reklamy jest automatycznie dopasowywana do wyświetlacza. Na różnych urządzeniach będzie więc inna.

14-09-2017 schwalk

 
Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.
Reklama QP
Zareklamuj się u nas!
Teksty na zamówienie
Buddyjski symbol szczęścia