Benefity świąteczne wpłyną wcześniej

Okres świąteczny to ciężki orzech finansowy dla gorzej zarabiających. Aby odrobinę wspomóc osoby korzystające z zapomóg, pieniądze zostaną przetransferowane na konta nieco wcześniej.

 

 

 Więcej informacji:  Najnowsze newsy

Ze względu na przerwę w funkcjonowaniu banków na terenie UK, benefity zostaną wypłacone wcześniej, w ostatnim dniu pracy poprzedzającym termin oznaczonym w decyzji.

Aby pomóc w planowaniu budżetu podajemy plan wypłat

Child Benefit

Jeśli planowo wpływa 25-go każdego miesiąca, tym razem zostanie wypłacony 21-go grudnia. Osoby, których płatność przypada na 26-go otrzymają pieniążki 22-go grudnia. Jeśli płatność przypada na 1-go stycznia, kwota zostanie przetransferowana 29-go grudnia.

Tax Credit

W przypadku tego dodatku beneficjeci wybierają płatność miesięczną, bądź tygodniową.

Gdy termin przypada na 25-go, 26-go i 27-go, pieniądze przelane na konto zostaną 22-go grudnia.

Tax credit przypadający na 28-go zostanie zapłacony 27-go grudnia (poza Irlandią Północną). Natomiast płatność przypadająca w Nowy Rok i 2-go stycznia zostanie dokonana 29-go grudnia. Środowy termin z 3-go stycznia zistanie przetransferowany dzień wcześniej (poza Szkocją).

Pension Benefit

Wszystkie płatności pomiędzy piątkiem 22-go a środą 27-go grudnia zostaną przetransferowane już w piątek 22-go grudnia.

Płatności z 28-go grudnia przesłane zostaną planowo, natomiast dnia następnego późniejsze (29.12-1.01).

Universal Credit/Job Seeker’s Allowance

Ten rodzaj zasiłku zostanie wypłacony ostatniego dnia roboczego. Jeśli przypada 25-go, lub 26-go grudnia, na koncie pojawi się w piątek 22-go. Natomiast płatność przypadająca na 30.12, 31.12 i 1.01 zostanie przelana w piątek 29-go grudnia.

Christmas Bonus

Dodatek świąteczny w kwocie £10 wypłacony zostanie tym, którzy się do niego kwalifikują ostatniego tygodnia przed świętami Bożego Narodzenia. Dokładny termin zależny jest od miejsca wypłacania zasiłku.

 

Za Bedford Today

~schwalk

 

 

14-12-2017 schwalk

Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.
Reklama QP
Zareklamuj się u nas!
Teksty na zamówienie
Buddyjski symbol szczęścia