Tragiczny wypadek na M1

Kobieta i mężczyzna ponieśli śmierć na miejscu, a wiele osób zostało rannych, gdy ciężarówka staranowała pas zieleni i wjechała na przeciwbieżną jezdnię.

 

 

 Więcej informacji:  Najnowsze newsy

 

Kolizja miała miejsce wczoraj, w poniedziałek 11-go września około godziny 14:50. Niebieski pojazd przewożący samochody poruszał się nitką północną autostrady M1. Pomiędzy zjazdem 14 i 15 staranował przegrodę jezdni, a wjeżdżając na pas w kierunku Londynu, przewrócił się na samochód, którym podróżowała kobieta z mężczyzną.

Kilka innych osób zostało rannych w zdarzeniu, uszkodzeniu uległo wiele aut. Autostradę M1 udrożniono dopiero około 4:50 dzisiaj rano, po tym jak zostały przeprowadzone konieczne naprawy odbojnicy odgradzającej pasy ruchu.

Na miejsce wezwane zostało powietrzne pogotowie medyczne (East Midlands Ambulance Service -EMAS), które na miejscu opatrywało wielu rannych. Nie podano jednak jeszcze oficjalnej liczby poszkodowanych.

Przedstawiciel Warwickshire & Northamptonshire Air Ambulance powiedział: "Około 60-letni mężczyzna został przetransportowany śmigłowcem do Szpitala Uniwersyteckiego Coventry i Warwickshire."

Reprezentant EMAS, dodał: "Otrzymaliśmy zgłoszenie o 14:51 jedenastego września do wypadku na M1 (nitka południowa) pomiędzy zjazdem 15A i 15.

Dzwoniący poinformował o karambolu z udziałem ciężarówki. Na miejsce zdarzenia wysłane zostały karetki pogotowia ratunkowego, dwie samochodowe i jedna powietrzna.

Jeden pacjent został przetransportowany do Szpitala Coventry i Walsgrave drogą powietrzną, a jednego przewieziono do Szpitala Ogólnego w Northampton.”

Info za Luton Today

~schwalk

 

 


Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.
Reklama QP
Zareklamuj się u nas!
Teksty na zamówienie
Buddyjski symbol szczęścia