Zostawiono ciężko ranne dziecko. Kierowca uciekł z miejsca wypadku

 

W niedzielnej kraksie samochodowej niedaleko miejscowości  Leighton Buzzard zostało ciężko ranne dziecko. Obecnie w szpitalu walczy o życie.

 

 

 Więcej informacji:  Najnowsze newsy

 

Wypadek miał miejsce przedwczoraj, w niedzielę 10-go września, około godziny 18:20. Do kraksy doszło na drodze A505, na odcinku pomiędzy Stanbridge Road i skrzyżowaniem z drogą B440. Zderzyły się ze sobą Seat Leon i Vauxhall Meriva.

 

Po kolizji osoby jadące Seatem uciekły z miejsca zdarzenia, nie czekając na przybycie służb ratunkowych. Pozostawili w uszkodzonym pojeździe dziecko. Z poważnymi obrażeniami przetransportowane zostało do szpitala, gdzie obecnie walczy o życie.

Policja rozpoczęła dochodzenie i prosi o zgłaszanie się świadków zdarzenia.

Posterunkowy Rob Hauxwell, z okręgu Bedfordshire, Cambridgeshire i Hertfordshire Wydziału do Badania Wypadków Drogowych, powiedział: "Apelujemy do każdego, kto posiada jakiekolwiek informacje dotyczące kolizji, by się z nami skontaktował. Nie pozostanie na miejscu zdarzenia jest przestępstwem, podążamy kilkoma tropami, by namierzyć kierowcę Seata”

Osoby posiadające informacje dotyczące zdarzenia, albo mogące pomóc w identyfikacji samochodu Seat proszone są o kontakt z numerem 101 i podanie numeru sprawy: 299 z 10-go września.

Na podstawie matariału z Bedfordshire on Sunday

~schwalk

 


Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.
Reklama QP
Zareklamuj się u nas!
Teksty na zamówienie
Buddyjski symbol szczęścia