Redaktorzy Radia

Nasze radio to głównie grupa entuzjastów i hobbystów. Dzięki uprzejmości dyrektora Polskiego Domu w Bedford Andrzeja Gąsienicy pozwolono nam urządzić studio nagrań na pierwszym piętrze tego obieku. Ktoś przyniósł biurko, ktoś fotele, a jeszcze ktoś bele materiału wygłuszającego. Dzięki pracy naszych rąk i wsparciu lokalnej formy QP Electronics, która dostarczyła sprzęt elektroniczny dysponujemy na dzień dzisiejszy profesjonalnym studiem, jakiego nie powstydziłaby się żadna z czołowych rozgłośni. W ciągu roku nasza ekipa rozrosła się do niemal czterdziestu aktywnie działających na poczet radia osób czyniąc z rozgłośni największą organizację polonijną regionu. Oprócz misji informacyjnej wielu z nas prowadzi własną działalność na rzecz Polonii. PBIC oprócz prowadzenia sobotniego programu z poradami dla rodaków przez cały tydzień aktywnie pomaga prowadząc bezpłane kursy, szkolenia i centrum porad. W szeregach redaktorów radia jest cały panteon Polskiej Szkoły Sobotniej, współpracujemy czynnie z organizacją Forest Green, która pomaga uzależnionym od alkoholu i narkotyków, utrzymujemy bezpośredni kontakt z polskimi rzemieślnikami i przedsiębiorcami w regionie.

 

 

 

Podczas audycji...

 

Aktualizacja 09-09-2017

Studio zostało przeniesione w nowe miejsce, a obecny redaktor naczelny przeprowadził się do Tajlandii, gdzie wstąpił do buddyjskiego klasztoru. Jako mnich jednak nadal pisze teksty i nagrywa programy.

 

Radio Bedford zlokalizowane jest obecnie w chmurze prawdopodobieństwa. Niby istnieje i oddziałuje, ale zgodnie z paradoksem Schrödingera trudno stwierdzić, gdzie i czy się znajduje.

 

Obecnie najprawdopodobniejsza lokacja rozgłośni to:

 

WAT THAMKRABOK

Phra David

Tambon Koonklone

Amphoe Phraputtabat

Saraburi 18120 

Thailand

Telephone: +66 647629544

 

 

office(at)radiobedford.com

skype: RadioBedford

 

Formularz kontaktowy

Jeśli chcesz się z nami skontaktować możesz to zrobić przy użyciu poniższego formularza.

Reklama QP