Podkasty


Tutaj znajdziesz audycje, które przegapiłeś


After PartyAfter Party


Audycja Andrzeja, Piotra i Dawida. Rozmowy o wszystkim i o niczym, komentarz do dnia codziennego Bedfordczyków, prześmiewcza analiza polskiej polityki. Audycja bez planu, przygotowanych materiałów, a mimo to interesująca. Posłuchaj Świętej Trójcy prowadzącej program o 21-szej w każdą środę.

Polski Wzrock

Przegląd informacji na wesoło okraszony dobrym polskim rockiem. W każdą sobotę od 15 zaprasza Mateusz i Mariusz.

Co to jest - Trudne pytaniaCo to jest - Trudne pytania

We wtorki o 19:00 administrator Polskiej Sobotniej Szkoły dla dzieci zaprasza na audycję najmłodszych słuchaczy Radia Bedford. Dorota zaznajomi pociechy z ciekawymi aspektami życia: jak sobie poradzić ze smutkiem, opowie o prądzie, czy o bezpieczeństwie w drodze do szkoły.

To Było GraneTo Było Grane

Audycja w której cofamy się do przeszłości wspominając niezapomniane utwory z lat naszej młodości. Wspaniałe wspomienia dla trzydziesto i czterdziesto latków.  Gorąco Polecam Piotr Tkaczyk.

Sobotni SpontanSobotni Spontan

Uzupełnij Kordianie

Ostatnio dodane

|Stachoo |Stachoo
StaHoo Kasztanowa i Fleczer Jesteście fanami muzyki hip-hop..???...lubicie nowości ...chcecie poznać ludzi pozytywnie zakręconych w tych klimatach...???..Zapraszam do Galerii Masz _Masz...goście specjalni - StaHoo Kasztanowa i Fleczer.&...

Zapowiedż wyprawy do Australii Zapowiedż wyprawy do Australii
Adrian opowiada o swojej podróży, na którą się obecnie szykuje. Dowiemy się o planach, harmonogramie, celach; Adrian zdradzi kilka szczegółów mogących się przydać ewentualnym emigrantów na tę dawną wyspę skazańców.

Kłamstwo Kłamstwo
Już dzisiaj o godzinie 19 stej w audycji dla dzieci dowiemy się co to jest kłamstwo, czy można kłamać w dobrej wierze a także czy rzeczywiście kłamstwo ma krótkie nogi ?

Małe i duże smutki Małe i duże smutki
Smutek przystaje, zwiesza głowę nisko,Nic go nie bawi, za to smuci wszystko.Czy potrafimy wypogodzić czołoI zmienić smutną minę na wesołą?Czego o małych i dużych smutkach dowiemy sie dzisiaj?
Reklama QP